Czy wiesz, że pakiety prywatnej opieki medycznej to najbardziej pożądana przez pracowników forma wynagrodzenia pozapłacowego? Skorzystaj z najlepszej oferty abonamentów opieki medycznej dla firm.

pokaż ofertę

Darmowa opieka medyczna dla pracowników – najbardziej pożądana forma gratyfikacji

Darmowa opieka medyczna dla pracownikówPodstawowym obowiązkiem pracodawcy – poza wypłacaniem pensji – jest także opłacanie składek na obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne. Jednak każdy, kto miał kontakt z publiczną służba zdrowia wie, ze takie rozwiązanie pozostawia wiele do życzenia. Dlatego coraz więcej pracodawców decyduje się na pójście krok dalej i zakupuje prywatne pakiety medyczne; realizowana w ten sposób darmowa opieka medyczna dla pracowników to dziś bardzo często wybierana przez firmy opcja.

W S7 Healthcare oferowanych jest kilka pakietów medycznych dedykowanych firmom. Z punktu widzenia pracownika taka darmowa opieka medyczna dla pracowników, za którą nie ponoszą oni dodatkowych kosztów, to dodatkowa motywacja do pracy i uatrakcyjnienie ofert rekrutacyjnej. To także dostęp do ponad 1000 placówek w całym kraju, nielimitowanych wizyt do lekarza pierwszego kontaktu czy specjalisty, a także – w przypadku wykupienia przez pracodawcę rozszerzonych abonamentów medycznych – do wielu innych świadczeń. Bez kolejek, długich terminów czy nieudanych prób dodzwonienia się do rejestracji.

Pracodawca natomiast zyskuje zmotywowanych pracowników, którzy nie zgłaszają tak często jak dotychczas absencji chorobowej w pracy. To także rozwiązanie problemu badań wstępnych, kontrolnych i okresowych – a zatem kompleksowa opieka medyczna z zakresu medycyny pracy. I wreszcie – pracodawca ma możliwość zaliczenia kosztu abonamentów do kosztów uzyskania przychodów, co pozwoli obniżyć koszty związane z działalnością medyczną. Darmowa opieka medyczna dla pracowników to naprawdę same korzyści – wad takiego rozwiązania brak. Nie pozostaje zatem nic innego, jak dokonać abonamentu medycznego najbardziej odpowiadającego potrzebom pracowników i czerpać niezliczone korzyści z prywatnej opieki medycznej dla firm.