Czy wiesz, że pakiety prywatnej opieki medycznej to najbardziej pożądana przez pracowników forma wynagrodzenia pozapłacowego? Skorzystaj z najlepszej oferty abonamentów opieki medycznej dla firm.

pokaż ofertę

Ile kosztuje pakiet medyczny dla małej firmy?

Ile kosztuje pakiet medyczny dla małej firmy?Podstawowe obowiązki pracodawcy to odpowiednie wynagradzanie pracowników oraz zapewnienie im badań kontrolnych. A gdyby tak dać od siebie coś więcej – z korzyścią dla pracowników i firmy? Szczególnie właściciel małej firmy powinien szukać innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią szereg korzyści z jednoczesnymi oszczędnościami finansowymi. Jednym z nich jest abonament medyczny dla pracowników. Jakie udogodnienia gwarantuje taka opcja? I ile kosztuje pakiet medyczny dla małej firmy?

W S7 Healthcare pracodawca znajdzie ofertę abonamentów medycznych dedykowaną swojej firmie. Oferta ubezpieczeń medycznych dla firm jest opracowana w taki sposób, aby zapewnić pracownikom dokładnie to, czego potrzebują – od najtańszych pakietów zapewniających nielimitowane wizyty u lekarza ogólnego i specjalisty, poprzez bardziej rozbudowane pakiety aż do pakietu platynowego, z niezwykle bogatą liczbą świadczeń medycznych. Koszt pakietu indywidualnego dla pracownika to zaledwie kilkadziesiąt złotych z najtańszej opcji; za bardziej rozbudowane, a zatem droższe abonamenty trzeba zapłacić odpowiednio więcej.

Korzyści z wyboru pakietów medycznych da firm są nie do przecenienia. Pracownik ma zagwarantowany dostęp do profesjonalnej i bardzo łatwo dostępnej opieki medycznej, dostępnej w ponad 1000 placówek w całym kraju. Szybki sposób telefonicznej rezerwacji oraz możliwość zapewnienia takiej opieki zdrowotnej także rodzinie to niewątpliwe zalety dla każdego pracownika. Pracodawca z kolei zyskuje zmotywowanych pracowników, łatwiej mu pozyskać nową kadrę (pakiety medyczne stanowią pożądane uatrakcyjnienie oferty rekrutacyjnej) oraz zrealizować obowiązek badań wstępnych, okresowych i kontrolnych. Indywidualny doradca przypilnuje wszystkich terminów, co zapobiegnie ich przeoczeniu i płaceniu wysokich kar. A objęci doskonałą opieką medyczną pracownicy rzadko będą nieobecni w pracy. Tak wiele korzyści za symboliczne opłaty – to rozwiązanie idealne dla małej firmy.