Czy wiesz, że pakiety prywatnej opieki medycznej to najbardziej pożądana przez pracowników forma wynagrodzenia pozapłacowego? Skorzystaj z najlepszej oferty abonamentów opieki medycznej dla firm.

pokaż ofertę

Opieka medyczna dla firm

Opieka medyczna dla firmJak zadbać o nienaganny wizerunek firmy, zmotywować pracowników do pracy, a jednocześnie sprawić, by pracownik nie opuszczał często pracy z tytułu problemów zdrowotnych? Istnieje rozwiązanie, które doskonale łączy w sobie wszystkie te założenia – mowa o opiece medycznej dla firm. Coraz więcej pracodawców dostrzega konieczność włączenia abonamentów medycznych dla pracowników jako formy nagradzania pracowników. Dlaczego?

Bez wątpienia dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne jest najbardziej pożądaną przez pracowników formą dodatkowej gratyfikacji. Trudno się dziwić w dobie ograniczonej dostępności usług publicznej służby zdrowia. Dodatkowo – możliwość objęcia ubezpieczeniem medycznym także rodziny pracownika generuje znaczne oszczędności z tytułu rezygnacji z opłacanych indywidualnie prywatnych wizyt lekarskich.

A pracodawca? Poza zmotywowaniem pracowników do pracy oraz stworzeniem niezwykle korzystnego wizerunku firmy, atrakcyjnego dla potencjalnych pracowników, zyskuje także płynność pracy. W jaki sposób? Pracownik nie spóźnia się do pracy lub nie zwalnia wcześniej w celu rezerwacji wizyty. Pracownik nie czeka – niekiedy nawet wiele miesięcy  – na konsultację lekarską czy badania. A taka dbałość o zdrowie pracownika bezpośrednio przekłada się na wydajną i płynną pracę zarówno indywidualnego pracownika, jak i całego zespołu.

Opieka medyczna dla firm to dostęp do badań diagnostycznych i laboratoryjnych, niemal natychmiastowa wizyta lekarska u lekarza pierwszego kontaktu oraz specjalisty, dostęp do usług stomatologicznych i chirurgii jednego dnia… i wiele innych. Tak kompleksowe rozwiązanie to zdrowy i gotowy do pracy pracownik oraz usatysfakcjonowany i zdobywający uznanie u swoich podwładnych pracodawca. Warto, prawda?