Czy wiesz, że pakiety prywatnej opieki medycznej to najbardziej pożądana przez pracowników forma wynagrodzenia pozapłacowego? Skorzystaj z najlepszej oferty abonamentów opieki medycznej dla firm.

pokaż ofertę

Opieka medyczna dla pracowników

Opieka medyczna dla pracownikówMądry pracodawca to taki, który uwzględnia wszystkie potrzeby firmy, ale także pracowników i umiejętnie sprawia, by nie kolidowały one nawzajem ze sobą. Sprytnym sposobem na zmotywowanie i nagrodzenie pracowników, a jednocześnie zapewnienie ciągłości pracy firmy są prywatne abonamenty medyczne. Taka kompleksowa opieka medyczna dla pracowników rozwiązuje także problem okresowych badań kontrolnych, których zapewnienie stanowi jeden z obowiązków pracodawcy.

Jak w praktyce wygląda rozwiązanie w postaci pakietów medycznych dla pracowników? Pracodawca samodzielnie bądź w porozumieniu z pracownikami może dokonać wyboru ubezpieczenia medycznego satysfakcjonującego obie strony. Godne uwagi są z pewnością abonamenty medyczne S7 Healthcare, które zgrupowane są pod postacią bardzo atrakcyjnych pakietów, które zapewniają profesjonalną opiekę medyczną pracownikom lub także ich rodzinom. A zdrowy pracownik to wydajny pracownik, co bezpośrednio przekłada się na powodzenie firmy na rynku.

Wizyty u lekarza ogólnego czy specjalisty, całodobowa opieka ambulatoryjna, wiele zabiegów stomatologicznych czy chirurgicznych – to wszystko może być w zasięgu ręki. W zależności od wybranego pakietu, w ramach opieki medycznej dla pracowników można liczyć na szereg usług dodatkowych,  w tym czynną non stop infolinię medyczną czy liczne badania diagnostyczne. A w ramach medycyny pracy można liczyć na badania okresowe i kontrolne. Zarówno pracodawca, jak i jego załoga zwolnieni będą z konieczności pilnowania terminów badań, których konieczność przeprowadzenia wynika z Kodeksu Pracy. W ramach spersonalizowanej opieki medyczne doradca zadba, by nie przeoczyć żadnego badania. Czy można chcieć więcej?