Czy wiesz, że pakiety prywatnej opieki medycznej to najbardziej pożądana przez pracowników forma wynagrodzenia pozapłacowego? Skorzystaj z najlepszej oferty abonamentów opieki medycznej dla firm.

pokaż ofertę

Pakiety medyczne dla firm

Pakiety medyczne dla firm

Mądry pracodawca dba o swoich pracowników – co wyrazić może chociażby pod postacią interesujących świadczeń pozapłacowych. Najważniejszą wartością bez wątpienia jest zdrowie, zatem zainwestowanie w zdrowie pracowników to doskonała inwestycja. Pakiety medyczne dla firm to szereg korzyści dla pracowników, z drugiej – dbałość o płynne funkcjonowanie firmy. Co zatem mogą zyskać obie strony?

Pracownicy obdarowani przez pracodawcę pakietem medycznym S7 mają zapewniony ułatwiony dostęp do prywatnej opieki medycznej, co oznacza brak marnotrawienia czasu w kolejkach do lekarza pierwszego kontaktu i specjalisty. To także znaczne oszczędności finansowe wynikające z braku konieczności korzystania z prywatnych wizyt lekarskich. Kolejną korzyścią dla pracownika jest możliwość objęcia profesjonalną opieką medycznych także rodziny; taki pakiet rodzinny S7 dostępny jest wtedy na preferencyjnych warunkach. Nie bez znaczenia jest także nienaganna motywacja do pracy i fakt docenienia przez swojego pracodawcę w tak wyjątkowy i przemyślany sposób.

A pracodawca? Co może zyskać dzięki pakietom medycznym dla firm? Ta korzystna forma gratyfikacji pomaga tworzyć wizerunek nowoczesnej i przyjaznej pracownikom firmy, co skutecznie zwiąże pracowników z miejscem pracy. Z racji łatwo dostępnej i profesjonalnej opieki medycznej pracownicy znacznie rzadziej będą zgłaszali absencję w tytułu choroby, zaś pracownik rzadziej opuści miejsce pracy w celu rejestracji lub odbycia wizyty u lekarza państwowej służby zdrowia. Zdrowy i doceniony w tak wyjątkowy pracownik odwdzięczy się bardzo wydajną i lojalną pracą. A pracodawca nabędzie pakiety medyczne S7 na preferencyjnych warunkach.