Czy wiesz, że pakiety prywatnej opieki medycznej to najbardziej pożądana przez pracowników forma wynagrodzenia pozapłacowego? Skorzystaj z najlepszej oferty abonamentów opieki medycznej dla firm.

pokaż ofertę

Pakiety medyczne dla pracowników

Pakiety medyczne dla pracownikówDodatkowe ubezpieczenie zdrowotne jako forma dodatkowej gratyfikacji zawodowej? Czemu nie! To jedna z najbardziej pożądanych przez pracowników forma dodatkowego wynagrodzenia i motywacji. Pakiety medyczne dla pracowników to zatem oraz bardziej niezbędna inwestycja, nad którą powinien zastanowić się każdy dbający o pracowników oraz wizerunek firmy pracodawca.

Nie ulega wątpliwości, że wyrażenie uznania dla zaangażowania pracowników oraz taka forma ich motywacji to obustronne korzyści. Pracodawca zyskuje lojalnych i sumiennych pracowników, którzy otoczeni profesjonalną opieką medyczną nie będą często nieobecni w pracy z tytułu choroby. Zaś pracownik ma zapewnioną doskonałą i dostępną niemal od ręki opiekę medyczną, z jednoczesną możliwością objęcia ubezpieczeniem medycznym także rodziny. Oznacza to znaczne oszczędności finansowe, a także czasowe – nie będzie już konieczne wystawanie w długich kolejkach do rejestracji czy gabinetu lekarskiego.

Pakiety medyczne dla pracowników S7 pozwalają skorzystać m. in. z:

– usług lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów

– całodobowej infolinii medycznej

– usług pielęgniarskich

– badań diagnostycznych i laboratoryjnych

– całodobowej opieki ambulatoryjnej

– ciekawych pakietów profilaktycznych

– zabiegów chirurgii jednego dnia

– bezpłatnych szczepień na grypę

Zakres tych usług różni się w zależności od wybranego pakietu medycznego. W wariancie partnerskim, poza pracownikiem można objąć ubezpieczeniem zdrowotnym także współmałżonka lub jedno dziecko, zaś pakiet rodzinny obejmuje zarówno partnera, jak i wszystkie dzieci.

Jeśli zatem dbasz o nienaganny wizerunek swojej firmy, jednocześnie mając na uwadze dobro pracowników, pakiety medyczne dla pracowników to najbardziej optymalny wybór, stanowiący idealny kompromis między potrzebami pracodawcy i jego załogi.