Czy wiesz, że pakiety prywatnej opieki medycznej to najbardziej pożądana przez pracowników forma wynagrodzenia pozapłacowego? Skorzystaj z najlepszej oferty abonamentów opieki medycznej dla firm.

pokaż ofertę

Prywatna opieka medyczna dla firm

Prywatna opieka medyczna dla firmUsatysfakcjonowany pracownik to skutecznie działająca firma – ta odwieczna prawda nie traci wciąż na aktualności. A pracodawcy stają przed nowym wyzwaniem, którym jest odpowiednia motywacja pracownika i atrakcyjna forma pozapieniężnej gratyfikacji jego pracy. Okazuje się, że najbardziej pożądaną przez pracowników formą nagradzania jest prywatny abonament medyczny.

Prywatna opieka medyczna dla firm to szereg korzyści dla pracodawcy i jego personelu. Zdrowy pracownik, któremu zapewniono dostęp do najlepszej i dostępnej niemal od ręki prywatnej opieki medycznej pracuje bardzo efektywnie. Pracodawca zyskuje sprawnie i płynnie działającą firmę, a pracownik – pewność, że w razie choroby zawsze będzie mógł skorzystać z wizyty lekarskiej i niezbędnych badań diagnostycznych. A przecież prywatna opieka medyczna oferuje znacznie więcej, a zakres takiego dodatkowego ubezpieczenia uwarunkowany jest wyborem odpowiedniego pakietu medycznego. Atrakcyjną ofertę prywatnej opieki medycznej dla firm oferuje S7 Healthcare.

Poszczególne pakiety medyczne S7 Healthcare – a jest ich kilka – różnią się dostępnością do szerokiej gamy usług medycznych, łącznie z opieką pielęgniarską, prowadzeniem ciąży, chirurgią jednego dnia czy całodobową opieką ambulatoryjną. Pracodawca może dopasować poszczególne pakiety do potrzeb pracowników i firmy, z możliwością objęcia ubezpieczeniem także członków rodziny pracownika. Taka forma gratyfikacji to doskonały przykład wysublimowanego dbania o interes firmy oraz satysfakcję pracowników, którzy ciesząc się doskonałym zdrowiem będą dzień po dniu przychodzić do pracy z uśmiechem na twarzy.