Czy wiesz, że pakiety prywatnej opieki medycznej to najbardziej pożądana przez pracowników forma wynagrodzenia pozapłacowego? Skorzystaj z najlepszej oferty abonamentów opieki medycznej dla firm.

pokaż ofertę

Prywatna opieka medyczna dla pracowników

Prywatna opieka medyczna dla pracownikówChoroba nie wybiera – to prawda! Ten smutny fakt może odbić się nie tylko na stanie zdrowia, ale także na atmosferze w pracy. Często chorujący pracownik albo jest stale nieobecny w pracy, albo ciągle spóźnia się lub zwalnia z pracy, gdyż spędza długie godziny w kolejkach, usiłując się zarejestrować na wizytę bądź badania. Pracodawca jest coraz bardziej poirytowany, pracownik – zestresowany. Narasta atmosfera wzajemnych pretensji i nieporozumień… Niestety, w wielu firmach taki scenariusz wcale nie jest przesadzony. A przecież rozwiązanie jest tak proste – to prywatna opieka medyczna dla pracowników, oferowana przez S7 Healthcare.

Prywatne abonamenty medyczne to sprytny sposób na pogodzenie kilku potrzeb – zapewnienia sprawnego działania firmy, wywiązania się z obowiązku okresowych badań kontrolnych, dodatkowego wynagrodzenia pracowników za ich trud na polu zawodowym. Pracodawca może zaoferować swoim pracownikom jeden z kilku atrakcyjnych pakietów opieki medycznej. W ramach takiego prywatnego ubezpieczenia medycznego opiekę mogą mieć zapewnioną także członkowie rodzin pracowników.

Badania kontrolne do pracy, wizyty u lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów, zabiegi diagnostyczne, chirurgia jednego dnia, opieka stomatologiczna – to wszystko dostępne jest na wyciągnięcie ręki dzięki pakietom medycznym dla pracowników. Bez kolejek, nerwowego oczekiwania na wolny termin wizyty czy zabiegu, niezadowolenia z jakości świadczonych usług. Pracodawca śpi spokojnie, gdyż jego personel nie będzie miał powodu do częstego opuszczania pracy z powodu problemów zdrowotnych. Zaś pracownicy zapewnioną mają profesjonalną opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie. Korzyści są zatem obustronne, a zmniejszenie absencji pracowników i zaoferowanie im możliwości dbania o zdrowie to filary nowoczesnego prowadzenia przedsiębiorstwa.

Zadbaj o zdrowie swoich pracowników i postaw na prywatną opiekę medyczną.